Корисні програми
Головна » 2011 » Грудень » 3 » Спорт
22:52
Спорт

Врожайним на спортивні змагання виявився листопад для збірних команд нашого училища.

Учнівська збірна з шахів посіла II  місце серед команд  дівчат. Вагомий внесок для перемоги  внесли Хлян Оля, Шокур Настя гр. 39-40. Зарума Назар гр. 19-20,  Мельничук Андрій гр. 49-50  завоювали для училища І місце в області серед команд юнаків. Блискуча гра, стабільність і розрахунок – ось основні важелі у здобутті перемоги.

Хлян Оля, Зарума Назар, Мельничук Андрій – це учні, які завдяки своїм знанням і майстерності можуть боротись у складі збірної команди Львівської області за призові місця на першість України серед  ПТНЗ.

Також відбулися обласні змагання з шахів серед  команд працівників ПТНЗ. З 54 училищ Львівської області у змаганнях взяли участь 24 команд. Збірна команда працівників нашого училища у складі викладачів Л.Мукосеєвої, О. Калиневича, старшого майстра В. Федика посіла 7 місце.

Обласні змагання з настільного тенісу для нашої  команди, яка виступала у тому ж складі, були набагато успішними. Серед 25 команд учасниць в обласному заліку Людмила Олексіївна Мукосеєва  в нелегкій і напруженій боротьбі перемогла більшість своїх суперників і посіла III місце.

Олександр Яремович Калиневич виборов І місце і став абсолютним чемпіоном у змаганнях з настільного тенісу серед працівників ПТНЗ Львівщини.